Sağlıklı Işık Dalgaları

 
7671
 
Magic Sun Lambası, rahatlama ve cilt durumunun iyileştirilmesi için kullanılır. Diğer egzersiz ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında egzersiz etkilerini en üstü düzeye çıkarır. Kızılötesi ışık cildin kendini yenilemesine ve vücut sıcaklığının artmasına yardımcı olur.

Magic Sun cildi ve cilt altı dokularını selülit oluşuma neden olan toksinlerden temizler. Aynı zamanda güzel ve pürüzsüz bir cilt için kollajen üretimini tetikler.

Mevcut Modeller

 
 

Kızılötesi Olan Model
Lambaların vücut üzerinde uyarıcı ve sağlıklı etkileri vardır. Bu nedenle kas ağrıları, sakatlık tedavileri, su toplama ve dolaşım sistemi şişme bozukluklarında kullanılır. Metabolizmayı hızlandırır, vücut sıcaklığını arttırır ve terlemeyi tetikler.

 

Kollajen Lambası Olan Model
Kollajen ışını cildi yeniler ve dokusunu ve rengini eşitler. Ciltteki renk bozukluklarını giderir, yaraların ve çatlakların görünürlüğünü azaltır. Yaşlanma sürecini etkili bir şekilde geciktirir ve cildi sıkılaştırır.

7773
 

Doğru dalga boyundaki IR aşağıdaki faydalara sahiptir:
– Kas-iskelet sisteminin işlevlerini geliştirir, eklem bağlantı yerlerini rahatlatır, sırt ve omurga ağrılarını azaltır,
– Kasları rahatlatır, kaz spazmlarını azaltır, kas bozukluklarının tedavi edilmesine yardımcı olur,
– Kronik enflasmasyonun iyileştirilmesine yardımcı olur,
– Romatizma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur,
– Bağışıklık sistemini destekler, virüs kaynaklı hastalıkları önler,
– Düşük sıcaklıklarda ve kısa sürelerde sağlıklı terleme sağlar,
– Maruz kalınan bölgelerde metabolizmayı hızlandırarak vücut yağlarının azalmasını tetikler.