Spa Bike Slim Line

 
7666
 
Spa Bike Magic, masaj ve egzersiz su bisikletinin faydalarını tek bir cihazda birleştirir. Amaç, basit, güvenli ve etkili eğitim ile hoş bir deneyim sağlamaktır. Spa Bike Magic bir antrenmandan daha fazlasıdır. Egzersizinizi yaparken aynı zamanda bir rahatlama şeklidir.

Spa Bike Magic®’de yapılan egzersizler aynı zamanda hızlı selülit azalmasına yol açar. Spa Bike Magic® her yaştan insan için idealdir. Eklemleri zorlamaz.

Modern tasarımı, multimedya kontrol paneli ve daha yüksek verim , Slim Line cihazlarında ortak özelliklerindendir.

Vacu Magic Open – Slim Line

 
 

Aktif kilo kaybı içim en etkili yöntemlerden biridir. “Portakal kabuğu” görünümünü ortadan kaldırır ve fit vücut şeklinizi geri kazanmanıza yardımcı olur.

Vacu Magic’in bu modeli açık bir kabin içinde kızılötesi ışıklar kullanır. Bu ışıklar cildinizi olumlu etkiler ve kilo kaybının etkilerini artırır.

Kızılötesi, cildin tasarımından ve yapısından sorumlu olan kollajen üretimini uyarır. Kollajen ayrıca sivilce azaltma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve genellikle cildin genel durumunu iyileştirir.Kromoterapi (renk terapisi) bağışıklık sistemini güçlendirir, metabolizmayı geliştirir ve kullanıcıların ruh halini olumlu yönde etkiler.

Açık tasarım, cihaz üzerinde egzersiz yaparken kızılötesi ışıkların etkilerini yoğunlaştıran bir etki alınmasını sağlar.

7731

Vacu Magic – Slim Line

 
7735
 

Egzersiz yaparken
canınız sıkılmasın. Artık kendinizi açık havada koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Egzersiziniz hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Bu cihazın ek özellikleri sayesinde yağ yakımı hızlanır ve selülitlerinizde gözle görülür bir azalma meydana gelir. Vakum etkisi, kan akışını sorunlu bölgelerdeki yağ dokularına yönlendirir. Bel, kalça gibi bölgelerdeki yağ asitlerinin hızlı salınmasına yol açar.

Vacu Magic Slim Line, yeni ve dinamik tasarımıyla Vacu Magic Beauty Line’ın yenilenmiş bir versiyonudur.

Slim Line – Kullanıcı Dostu Arayüz

 
 

Slim line serisindeki tüm cihazlar dokunmatik ekran LCD ile donatılmıştır. Kolayca erişilebilen ayarlar saesinde rahat gezinme sağlar.

Görsel menüler, elverişli butonlar ile hızlı erişim ve tam kontrol sağlar. Cihazın arayüzünde yerleşik Multivision seçeneği sayesinde sana jogging simülatörünü de kullanabilirsiniz.

7738